15 czerwca 2017 Turystyka 0

W tym roku postanowiliśmy po raz pierwszy wyjechać z dziećmi za granicę. W sumie chodzą już do szkoły i są na tyle duże żeby pojechać na taki wyjazd. Nie chciałam tylko jechać do jakieś pensjonatu. Wiedziałam, że takie miejsce nie przypadłoby im za bardzo do gustu. 

Zakup plecaków na wakacje dla dzieci

Plecaki turystyczne dziecięceZdecydowaliśmy się na wyjazd na camping. Teraz są one w końcu bardzo popularne i jest tam naprawdę wysoki standard. Chciałam żeby w tym roku dzieci po raz pierwszy się też samodzielnie spakowały. Oczywiście ja im podpowiem co mają wziąć. Uważam, że są na tyle duże, że mogą zrobić już to sami. Córka i syn chcieli też żebym kupiła im takie plecaki turystyczne dziecięce, do których by mogli pomieścić swoje rzeczy. Doszłam do wniosku, że jest to bardzo dobry pomysł. I tylko dziwiłam się sobie, że sama na to nie wpadłam. Także gdy miałam wolne to pojechaliśmy wszyscy całą rodziną do galerii handlowej żeby kupić te plecaki a także i inne potrzebne nam na wyjazd rzeczy. W sklepie sportowym powinny być takie dobrej jakości plecaki. I tam się od razu udaliśmy żeby nie tracić czasu. W sklepie był ich jednak tak duży wybór, że poprosiłam panią żeby powiedziała mi jakie modele będą najlepsze dla dzieci w ich wieku. I pani wtedy pokazała mi tylko kilka. Z nich dokonaliśmy już odpowiedniego wyboru. To znaczy dzieci wybrały takie plecaki, które ich zdaniem były najlepsze. Według mnie były one bardzo solidnie wykonane i na pewno mimo tego, że moje dzieci wszystko szybko niszczą to posłużą im na długo. 

Za rok chcę żeby pojechali też ze szkoły na jakieś kolonie to wtedy też na pewno się im przydadzą. Byłam bardzo zadowolona z tego zakupu. Dzieci powiedziały mi też, że te plecaki jakie kupiliśmy są też bardzo dobrej firmy o czym ja nie wiedziałam.