5 grudnia 2017 Edukacja 0

Z racji tego, że nasza firma szkoleniowa specjalizowała się w szkoleniu klientów indywidualnych, raz na jakiś czas zdarzały się zapytania ze strony firm, które zainteresowane były grupowym szkoleniem z języka angielskiego. Stwierdziliśmy, że będzie to ciekawa możliwość i wyzwanie dla naszej firmy, gdyż do tej pory współpracowaliśmy jedynie z klientami indywidualnymi.

Kursy dla firm

kursy językowe dla firm znajdujących się w warszawieTeraz jednak będziemy mieli okazję przeprowadzić szkolenie dla kilku firm, stąd podjęliśmy współpracę w tym zakresie i faktycznie opłacało nam się to o wiele bardziej, niż każdorazowo przeprowadzenie szkolenia dla indywidualnego klienta. Kursy językowe dla firm znajdujących się w Warszawie oferowane przez naszą firmę były w kilku wariantach cenowych, dlatego też to klient decydował, na czym mu najbardziej zależy. Dodatkowo przeprowadzaliśmy również testy dla każdego z pracowników, aby móc zakwalifikować go do odpowiedniej grupy językowej pod kątem umiejętności i znajomości języka obcego. Dzięki czemu też nasze kursy były dopasowane do klienta w sposób indywidualny, co było także nowością na rynku. Każdy z naszych klientów, czyli właściciele firm, bądź pracownicy odpowiedzialni za dział szkoleń współpracowali z nami na każdym etapie naszego kursu. Zazwyczaj każdego rodzaju szkolenia odbywały się w miejscu wskazanym przez pracodawcę, czyli najczęściej bezpośrednio w firmie tak, aby jak najlepiej ułatwić życie wszystkim zatrudnionym pracownikom.

Kolejną ważną kwestią jest to, że język angielski jest ciągle najbardziej popularnym językiem, na który klienci mogą się zdecydować, dlatego też zgłaszało się do nas coraz więcej firm, ale musieliśmy zadbać o odpowiednie poszerzenie naszej działalności. Z krótkim czasem staliśmy się rozpoznawalni, a każdy klient mógł się zgłosić po indywidualną wycenę za kurs języka angielskiego, którym był zainteresowany – dla pracowników.