12 stycznia 2018 Fotografia i film 0

Ojciec był zawsze tradycjonalistą i żadne nowinki technologiczne go nie interesowały. Posiadał swój punkt fotograficzny i zarządzał nim zgodnie ze swoimi zasadami. Ja interesowałam się tym samym co on, ale działalność prowadziłam w nowoczesny sposób.

Wywoływane zdjęcia w sklepie internetowym

wywoływanie zdjęć onlineOtworzyłam firmę internetową, bo w tych czasach było to miejsce, gdzie ludzie najchętniej dokonywali zakupów czy korzystali z różnych usług. Dlatego właśnie zdecydowałam się oferować wywoływanie zdjęć online i zainwestowałam w niezbędny do pracy sprzęt. Zleciłam nawet utworzenie własnej strony internetowej, ale również korzystałam z portali aukcyjnych. Poza wywoływaniem zdjęć prowadziłam sprzedaż albumów oraz aparatów fotograficznych dobrych marek. Mój sklep internetowy szybko zyskał sławę z uwagi na doskonałą jakość świadczonych usług. Cieszyło mnie to i chętnie pochwaliłam się swoim sukcesem ojcu. Dało mu to do myślenia i zaczął się interesować jak wygląda takie wywoływanie zdjęć online i udzieliłam mu pełnych informacji na ten temat. Ojciec po jakimś czasie poprosił mnie, bym pomogła mu unowocześnić jego punkt. Dopiero mój sukces przekonał go, że warto iść z postępem czasu. Ludzie chętnie wysyłali do mnie zdjęcia, które chcieli wywołać. Posiadałam także odpowiednie oprogramowanie do obróbki zdjęć i każdy klient zawsze był zadowolony z efektów mojej pracy. Większość zdjęć przerabiałam, by były wyraźniejsze i ładniejsze. Ojcu interes także zaczął lepiej iść i dziękował mi za pomoc.

Z ojcem nie raz miałam okazję współpracować i byłam z tego zadowolona. Nauczyłam go wielu nowych rzeczy, za które był mi wdzięczny.  Z czasem i on zaczął oferować swoje usługi tylko w internecie, bo stwierdził, że jest to o wiele wygodniejsze rozwiązanie.