3 stycznia 2018 Wnętrza 0

Bardzo lubię oglądać programy telewizyjne o remontach i wyposażeniu pomieszczeń. Często też pojawiam się na targach wnętrzarskich, które odbywają się w Warszawie. Mimo, że nie zmieniam wyposażenia i dodatków w swoim domu zbyt często to bardzo lubię być na bieżąco jeżeli chodzi o to co jest teraz modne w świecie aranżacji wnętrz.

Sztukateria w domach znów jest na czasie

sztukateria WarszawaNa ostatnich targach wnętrzarskich było naprawdę super. Na wielu stanowiskach i w proponowanych aranżacjach występowała sztukateria, która od zawsze strasznie mi się podoba. Nie spodziewałam się, że takie ozdabianie pomieszczeń znów jest modne. Kiedy jest chciałam by w moim domu znalazła się sztukateria Warszawa nie miała mi do zaoferowania zbyt wiele. Nie było dużo firm budowlanych, które potrafiłoby wykonać takie zdobienia w kilku pomieszczeniach i musiałam szukać naprawdę długo. Tymczasem teraz o wiele łatwiejsze jest znalezienie dobrego projektanta i ekipy remontowej, dzięki którym posiadanie sztukaterii w domu jest możliwe. Uważam, że sztukateria dodaje każdemu wnętrzu niesamowitej elegancji. Dzięki takim pięknie ozdobionym ścianom pomieszczenie zawsze wygląda dobrze, nawet jeżeli nie ma w nim zbyt wielu dodatków. Uważam, że przeładowane dodatkami wnętrza nie są wcale przytulne a przytłaczające i źle się w nich mieszka. Dlatego lepiej zainwestować w sztukaterię, która bardzo ozdabia wnętrze, a jest jednocześnie delikatna.

Bardzo się cieszę, że teraz sztukateria w domu nie jest już takim drogim i trudnym do zrealizowania pomysłem. Sztukateria w moim domu znajduje się w salonie, moim gabinecie i sypialni. Pomyślałam, że świetnie będzie wyglądać korytarz, w którym będzie piękna sztukateria. Myślę, że w przyszłym miesiącu zacznę szukać odpowiednich fachowców, którzy zajęli by się moim korytarzem.